Voditelj prodaje za vanjska tržišta (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- prezentacija i prodaja proizvoda na tržištima izvan Hrvatske
- izrada planova i pronalaženje najprikladnijih kanala prodaje
- održavanje postojećih i izgradnja novih poslovnih kontakata s inozemnim partnerima
- praćenje tržišnih trendova i konkurenata
- suradnja s logistikom:zakonski propisi,otprema robe,dokumentacija
- sudjelovanje u marketinškim i promotivnim aktivnostima
- stalni radni odnos (probni rad 3 mjeseca)
- puno radno vrijeme; klizno po dogovoru

Mjesto rada: Samobor; putovanja po potrebi tijekom radnog tjedna.
Posebne pogodnosti:
- zanimljiv i dinamičan posao u brzorastućoj tvrtki koja se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima
- stimulacije/bonusi uz fiksna redovna primanja ovisno o ostvarenom učinku
- nova znanja i iskustva korisna za daljnji razvoj karijere
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- VŠS, VSS
- minimalno 5 godina rada na istim ili sličnim poslovima/prednost iskustvo u prodaji prehrambenih proizvoda
- izvrsno poznavanje engleskog i njemačkog jezika
- napredno poznavanje MS Office paketa i Interneta
- razvijene pregovaračke i komunikacijske vještine
- visok stupanj odgovornosti,samoinicijativnosti i organiziranosti
- vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač

Molimo zainteresirane kandidate da svoje prijave pošalju isključivo putem e-maila: [email protected] ili donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina