Voditelj prodaje za hrvatsko tržište (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Makro 5 Gradnje d.o.o. traži samoinicijativnog, dosljednog, ciljno usmjerenog i odgovornog suradnika, koji zna uspješno komunicirati sa strankama, poslovnim partnerima i kolegama na hrvatskom, za radno mjesto Voditelja prodaje.

OPIS POSLA:
• briga za širenje i unaprijeđenje prodaje na cijelom hrvatskom tržištu
• praćenje hrvatskih natječaja za privatne i javne potrebe niske i visoke gradnje
• priprema cjelokupne dokumentacije i briga za slanje ponuda na hrvatskom
• pridobivanje novih stranaka sa posjetama projektanata, investitora i podizvođača na cijelom području Hrvatske.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:
Slovenija, Hrvatska

Znanja i kvalifikacije:
ZA NAS SI PRIKLADNA/AN AKO:
• te zanimaju naše usluge, koje nudimo i pripravan/a si se redovno educirati i istraživati naše područje djelovanja
• inovativnost, strast, odgovornost, povjerenje i pouzdanost su tvoje značajne vrline
• snalažljiva/iv si i ne bojiš se svoje radne zadaće brzo i učinkovito izvršavati

ŠTO OČEKUJEMO:
• najmanje visoka izobrazba ekonomske, građevinske, strojarske ili izobrazba sličnih smjerova
• najmanije 5 godina radnog iskustva u građevinskom segmentu
• jake pregovaračke kompetencije, komunikativnost, poštenje i integritet su minimalni standardi lidera prodaje
• hrvatski kao materinji jezik, još jedan strani jezik i aktivno znanje rada na računalu (Windows + MS Office okruženje)
• voditelj prodaje mora poznavati hrvatsko građevinsko tržište, nove velike projekte kao i potencijalne podizvođače s kojima ćemo surađivati
• poznavanje pravnih aspekata hrvatske javne nabave
• odlične prodajne vještine

ŠTO NUDIMO:
• autonomnu, energičnu i zanimljivu poslovnu sredinu
• tehničku podršku više od 60 raznih stručnjaka
• stručno i zahtjevno poslovno okruženje sa velikim potencijalom za razvoj
• prilika za osobno i stručno usavršavanje te daljni razvoj karijere
•vertikalno ili horizontalno unapređivanje u skladu sa postignutim rezultatima

Mjesto rada: u početku Kopar (Slovenija), a kasnije na lokacijama u Istri.

Molimo sve kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja da nam pošalju svoje motivacijsko pismo i aktualni životopis na e-mail: [email protected] ili donjom Brzom prijavom.
Sve prijave povjerljivo čuvamo.

O nas:
Makro 5 Gradnje d.o.o. je uspješna slovenska građevinska tvrtka, što već dugi niz godina potvrđujemo završavanjem njvažnijih projekata. Gradimo na području Slovenije i svojo aktivnost širimo na druga tržišta. Tvrtka zajedno sa svojim partnerima ima više od 250 djelatnika i svake godine ta brojka raste.

NAŠ RAD JE NAŠ PONOS!
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina