Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Jedna smo od vodećih tvrtki u opremanju objekata sanitarnom opremom, keramikom i vodoinstalacijama, te tražimo stručnjake koji će se pridružiti postojećem timu u ostvarenju naših ciljeva - postati lider u opremanju objekata i pružiti našim klijentima još kvalitetniju uslugu uz vrhunske proizvode.

VODITELJ PRODAJE (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i odgovornosti:
  • analiziranje tržišnih potencijala
  • aktivno pronalaženje i dobivanje projekata u građevini i hoteljerstvu
  • komunikacija i stvaranje prisnog odnosa s ključnim partnerima
  • promoviranje sanitarne opreme, keramike i ostalih prodajnih elemenata tvrtke
  • planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti za postizanje ciljeva
  • odgovornost za osobne rezultate
Nudimo:
  • stimulativna osobna primanja
  • službeno vozilo, mobitel, laptop, poslovna kreditna kartica
  • rad u uspješnoj tvrtci
  • ugodna radna atmosfera i zdravi međuljudski odnosi
  • kvalitetne uvjete rada i stručno usavršavanje
Očekujemo:
  • min. VŠS (tehničke, ekonomske ili građevinske struke)
  • min. 3 godina radnog iskustva u prodaji
  • izraženu usmjerenost na rezultate, komunikativnost, timski rad i fleksibilnost
  • izuzetne komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
  • poželjno poznavanje roba iz asortimana tvrtke
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • izvrsno poznavanje MS Office aplikacija

Ukoliko ste zainteresirani za ovaj posao i sigurni da posjedujete navedena znanja i vještine, pozivamo vas da svoj životopis pošaljete najkasnije do 14.01.2017. putem linka za prijavu ili na e-mail posao@tim-novak.hr

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare