Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jedna smo od vodećih tvrtki u opremanju objekata sanitarnom opremom, keramikom i vodoinstalacijama, te tražimo stručnjake koji će se pridružiti postojećem timu u ostvarenju naših ciljeva - postati lider u opremanju objekata i pružiti našim klijentima još kvalitetniju uslugu uz vrhunske proizvode.

VODITELJ PRODAJE (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i odgovornosti:
• analiziranje tržišnih potencijala
• aktivno pronalaženje i dobivanje projekata u građevini i hoteljerstvu
• komunikacija i stvaranje prisnog odnosa s ključnim partnerima
• promoviranje sanitarne opreme, keramike i ostalih prodajnih elemenata tvrtke
• planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti za postizanje ciljeva
• odgovornost za osobne rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Nudimo:
• stimulativna osobna primanja
• službeno vozilo, mobitel, laptop, poslovna kreditna kartica
• rad u uspješnoj tvrtci
• ugodna radna atmosfera i zdravi međuljudski odnosi
• kvalitetne uvjete rada i stručno usavršavanje

Očekujemo:
• min. VŠS (tehničke, ekonomske ili građevinske struke)
• min. 3 godina radnog iskustva u prodaji
• izraženu usmjerenost na rezultate, komunikativnost, timski rad i fleksibilnost
• izuzetne komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
• poželjno poznavanje roba iz asortimana tvrtke
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije
• izvrsno poznavanje MS Office aplikacija

Ukoliko ste zainteresirani za ovaj posao i sigurni da posjedujete navedena znanja i vještine, pozivamo vas da svoj životopis pošaljete najkasnije do 14.01.2017. putem linka za prijavu ili na e-mail [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine