Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dinamičko radno okruženje ti je poticaj? Motivirana si i optimistična osoba? Ako si još i usmjeren/a na prodajni rezultat, izazivamo te da se javiš na oglas za mjesto voditelja prodaje na vodećem nezavisnom portalu Index.hr i postaneš dio naše priče koja traje već više od 10 godina.

Bit ćeš odgovoran/na za:
• aktivnu prodaju oglasnog prostora
• tvoje ideje i entuzijazam će se uvažavati i pridonositi unapređenju prodaje
• planirati ćeš prodajne aktivnosti i razvijati prodajne strategije u skladu s ostatkom tima
• pratit ćeš i razvijati suradnju s klijentima i biti neposredno odgovoran za realizaciju kampanja
uvijek i iznova širiti mreže već postojećih klijenata
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• stimulativna primanja debelo iznad hrvatskog prosjeka, s mogućnošću dodatnog rasta ovisno o rezultatima
• usavršavanje prodajnih vještina i upoznavanje rada u mediju budućnosti, na najposjećenijem hrvatskom web portalu (Alexa.com 12/14)
• službeno računalo i mobilni telefon, mogućnost službenog auta ovisno o rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjna VŠS / VSS, no nije uvjet
• poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovnima u online prodaji oglasnog prostora
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• usmjerenost i organiziranost u poslu
• timski igrač
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• napredno poznavanje Microsoft Office aplikacija
• prednost vozačka dozvola B kategorije

I sada si siguran da si sve ovo baš ti? Pridruži se mladoj i ambicioznoj radnoj sredini i pošalji nam svoj životopis putem Brze prijave do 18.12.2014.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro