Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Soled d.o.o. je tvrtka za projektiranje rješenja led rasvjete i distribuciju led rasvjetnih tijela.

Soled d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju i implementaciju led rasvjetnih tijela.

Tražimo voditelja prodaje s naglašenim organizacijskim i komunikacijskim sposobnostima uz sklonost elektronici i tehnici.
Posebne pogodnosti:
- rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom - stalni radni odnos
- rad u kvalitetnoj radnoj sredini
- osobni i profesionalni razvoj
- redoviti i stimulativni prihodi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- SSS tehničkog, elektrotehničkog i/ili ekonomskog smjera
- napredno korištenje računala (prije svega MS Office paketa )
- elementarno znanje o materiji rasvjete
- iskustvo u prodaji
- sklonost timskom radu
- iskustvo u vođenju prodajnog tima

Očekujemo da ste stekli radne navike, da ste iskreni, spremni preuzeti odgovornost, kreativni, samoinicijativni, sistematični i samostalni. Iskustvo u prodaji i projektiranju rasvjete je dobrodošlo.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine