Voditelj prodaje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Za našeg klijenta, međunarodnu leasing kuću, u svrhu jačanja tima tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Područje odgovornosti i opis radnih zadataka:
- Vođenje i organiziranje rada unutar regije
- Vođenje tima
- Planiranje i analiza ostvarenih prodajnih aktivnosti i rezultata
- Akvizicija novih klijenata te održavanja odnosa s postojećim
- Pregovaranje s klijentima, izrada ponuda i prijedloga za financiranje
- Razvijanje odnosa sa ključnim klijentima i partnerima
- Predlaganje novih financijskih proizvoda i marketinških aktivnosti
- Analiza, organizacija i kontrola sudjelovanja na javnim nadmetanjima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 3-5 godina radnog iskustva u B2B prodaji na sličnim pozicijama, prednost je iskustvo u osiguranju, bankama, leasing kući ili auto industriji
- Iskustvo u rukovođenju tima
- Napredno poznavanje zakonske regulative iz domene rada te poznavanje kretanja na tržištu leasinga
- Izvrsne prodajne, pregovaračke i organizacijske sposobnosti
- Izvrsne komunikacijske vještine
- Proaktivnost u radu
- Sposobnost rješavanja problema
- Engleski jezik u govoru i pismu
- Napredan rad na računalu
- Vozačka dozvola B kategorije

Naša ponuda uključuje:
- Odgovarajući financijski paket
- Službeno vozilo
- Samostalnost i odgovornost u radu

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto te odgovarate navedenim uvjetima, molimo Vas da nam uz zamolbu dostavite životopis najkasnije do 15.08.2014. Prijavite se putem on-line obrasca ili na e-mail [email protected]. Prijavom na oglas Vaše ćemo podatke sačuvati u bazi Talentor grupe.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosi posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina