Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
područje Dalmacije
Rok prijave:
27.08.2010.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka smo koja želi započeti sa prodajnom aktivnošću na području Dalmacije, te iz tog razloga tražimo osobu koja će preuzeti poslove formiranja i organiziranja prodajnog tima.
Radi se o poslu direktne prodaje vrhunskog i visokokvalitetnog proizvoda za domaćinstvo. Zadaci voditelja prodaje su pronalaženje novih prodajnih zastupnika, organizacija prodajnog tima prema uhodanim procesima, te ispunjavanje postavljenih ciljeva.
Posebne pogodnosti:
Primanja su natprosječna i vrlo stimulativna.

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- Osobno vozilo
- Minimalno SSS
- Komunikacijske i organizacijske sposobnosti

Prednost: prethodno iskustvo na sličnim poslovima