Voditelj prodaje građevinskih strojeva i opreme / Sales Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Rijeka i cijela Hrvatska
Rok prijave:
23.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka TEI-MC ZAGREB d.o.o., dio internacionalne TEI MC grupe sa sjedištima u 5 zemalja JI Europe, generalni je zastupnik renomiranih svjetskih proizvođača građevinskih strojeva i opreme: LiuGong, Dressta, Gomaco, SBM za područje Republike Hrvatske.

Opis posla

Rad na području Rijeke i cijele Hrvatske.

Tražimo mlade, ambiciozne i sposobne kandidate i nudimo mogućnost zaposlenja na određeno/neodređeno vrijeme.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stalan i pouzdan radni odnos
- stimulativna primanja i adekvatnu novčanu naknadu za obavljeni posao uz mogućnost ostvarenja bonusa
- temeljitu obuku
- mogućnost kontinuiranog razvoja i usavršavanja u izrazito mladom timu te ugodnom radnom, kolegijalnom i profesionalnom okruženju u uhodanoj organizaciji
- mogućnost napredovanja u struci
- službeni auto
- službeni laptop
- službeni mobilni telefon
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VŠS i VSS ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
- položen vozački ispit B kategorije
- poznavanje osnova informatike i korištenje računala u Windows okruženju
- odgovornost u radu, sklonost timskom radu, stručnost i korektnost u obavljanju radnih zadataka
- inicijativa i želja za učenjem i usavršavanjem
- profesionalne komunikacijske sposobnosti i ljubaznost u ophođenju sa strankama i kolegama
- poznavanje engleskog jezika je prednost
- poželjno iskustvo u prodaji

Ukoliko smatrate da ste Vi osoba koju tražimo, onda nam svoj kratki životopis pošaljite putm donjeg linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno