Voditelj postrojenja za proizvodnju asfalta i postrojenja za proizvodnju betona (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
07.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je renomirana tvrtka koja ima dugogodišnje iskustvo u izgradnji i održavanju autocesta.

Za potrebe našeg klijenta tražimo:

Voditelj postrojenja za proizvodnju asfalta i postrojenja za proizvodnju betona
- 1 djelatnik

Opis posla:
- organiziranje rada postrojenja, koordiniranje sa nabavom glede potreba repromaterijala, koordiniranje sa tehničkom službom i prodajom glede dinamike isporuka i sl.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
- VŠS/VSS diplomirani inženjeri cestovnog prometa / diplominrani inženjeri građevine
- najmanje tri godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- sposobnost upravljanja ljudima i organizacijske sposobnosti
- usmjeren na rokove
- rad u kontinuitetu
- snalažljivost i dobre radne navike
- napredno znanje na računalu
- vozačka B i C kategorije

Mi vam nudimo:
- dinamično i pozitivno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
- mogućnost stalnog radnog odnosa.

Iskoristite priliku sada i postanite dio našeg uspješnog tima.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B, C
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine