Voditelj postprodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Ljubljana
Rok prijave:
28.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Volvo, jedan od švedskih zaštitnih znakova, sinonim je za pouzdanost, kvalitetu te prije svega sigurnost. Od 1927.godine stvaramo inovacije koje mjenjaju svijet. Naša tvrtka je uvoznik i zastupnik renomiranog Volvo branda te poziva na sudjelovanje u natječaju:

Voditelj postprodaje Volvo – Adria regija (m/ž)

Voditelj postprodaje Volvo-Adria regija odgovoran je za vođenje i koordinaciju postprodajnog odjela. Kao voditelj, trebali bi osigurati da se implementiraju sve planirane postprodajne aktivnosti na području Adria regije. Bili bi odgovorni za dostizanje ciljeva u prodaji zamjenskih dijelova i servisnih usluga u cijeloj zastupničkoj mreži, kao i postprodajnim odjelima. Osigurali bi da se sve aktivnosti sprovode u skladu s procedurama i standardima propisanim od strane Volva. Također, profesionalno bi izvršavali sve potrebne aktivnosti s regionalnim uredom u Beču iz ureda u Zagrebu i Ljubljani.
Država:
Hrvatska, Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- najmanje visoka stručna sprema tehničkog, ekonomskog ili drugog usmjerenja
- poznavanje regionalnog automobilskog tržišta, poželjno najmanje 5 godina radnog iskustva u automobilskoj industriji u postprodaji
- poželjno prethodno radno iskustvo na rukovodećoj funkciji
- odlične organizacijske i voditeljske sposobnosti
- visoka razina profesionalnosti te orijntiranosti ka cilju
- iznimno dobro vladanje MS Office programima
- odlično znanje engleskog jezika
- poznavanje slovenskog jezika poželjno
- vrlo dobro snalaženje u timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam posao u dinamičnoj, međunarodnoj sredini s mogućnošću stjecanja novih znanja i vještina.
Pozivamo Vas da nam pošaljete prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku najkasnije do 28.07.2016. putem linka za prijavu. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina