Voditelj poslovnice u nabavi (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb – Kutina
Rok prijave:
22.11.2020.

Mjesto rada: posao se obavlja na relaciji Zagreb - Kutina

VODITELJ POSLOVNICE U NABAVI (m/ž)

Opis posla:

  • samostalno obavljanje složenih komercijalnih poslova vezano za robni program za koji je zadužen
  • prati i izraduje komparativne analize konkurencije, konkurentnost cijena i predlaže eventualne promjene
  • prikuplja i obraduje ponude, te operativno priprema postupke za izvodenje aktivnosti unapredenja prodaje
  • kontrolira zalihu
  • izraduje kalkulacije i centralne cjenike
  • vrši poslovnu komunikaciju s dobavljačima i maloprodajnim mjestima
  • određuje asortiman prema kategorizaciji trgovina i definira maloprodajne cijene
  • upravlja logističkim lancem (narudžbe, lager)
  • odabire nove povoljnije dobavljače, pregovara o uvjetima, zaključuje poslove i sastavlja Ugovore s dobavljačima
  • izrađuje izvještaje analize poslovanja
  • kontrolira naplatu vanfakturnih odobrenja
  • organizira akcije i promocije
  • odgovara za RUC i koeficijent obrtaja

Uvjeti:

  • potrebna strucna sprema VŠS/VSS
  • potrebno radno iskustvo 1 godina na slicnim poslovima

Želite li postati dio uspješnog tima, prijavite se putem linka za Brzu prijavu.