Voditelj poslovnice turističke agencije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto voditelja poslovnice turističke agencije

Opis poslova:
- samostalno vođenje svih agencijskih i administrativnih poslova;
- kreativnost i progresivnost u pronalaženju novih poslovnih prilika za agenciju;
- komunikacija i poslovanje sa stranim i domaćim klijentima;
- pregovaranje cijena i uvjeta s poslovnim partnerima;
- prodaja smještajnih kapaciteta, prodaja izleta, paket aranžmana i ostalih sadržaja;
- izrada raznih ponuda i sadržaja na destinaciji;
- sve ostale potrebne poslove po nalogu Poslodavca.
Posebne pogodnosti:
Mogućnost povećanja primanja; bonusi temeljni na prodajnim rezultatima. Razne motivacijske tehnike, rad u timu, veća ovlaštenja, posjet sajmovima i kongresima u turističkoj djelatnosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Minimalno 2 godine iskustva u turističkoj djelatnosti (prednost u turističkim agencijama).
Položen stručan ispit za voditelja poslovnice turističke agencije.
Znanje engleskog jezika aktivno i poznavanje dodatnog stranog jezika pasivno.
Molimo da se ovi uvjeti uzmu strogo u obzir jer tako nalaže Zakon. Sve molbe i životopisi bez navedenih uvjeta neće se uzeti u obzir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, +dodatni jezik
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine