Voditelj poslovnice (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vjerujemo da ste spremni učiti, no i prenositi svoja znanja i iskustva u ugodnoj radnoj atmosferi kako bi zajedno bili maksimalno učinkoviti.

Ako ste pozitivni i možete nam pomoći u timskom radu, kolegijalno i profesionalno surađivati s kolegama, tražimo upravo Vas!

Ono s čime ćete se svakodnevno susretati je aktivan rad s kupcima kroz cijeli prodajni proces, briga o urednom i čistom prodajnom prostoru te pravovremeno i točno preuzimanje isporuka.

Opis posla:
- posluživanje kupaca
- rad na blagajni
- zaprimanje robe, inventura, odrađivanje akcija
- osiguranje visokog standarda vizualnog dojma trgovine (slaganje dopuna)
- odgovornost za robno i financijsko stanje trgovine
- praćenje učinkovitosti rada, zalaganja i motivacije zaposlenih
- odgovornost za cjelokupno poslovanje trgovine
- odgovornost za ostvarivanje planova prodaje
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja na temelju rezultata
- mogućnost napredovanja
- rad na određeno, s mogućnošću potpisivanja ugovora na neodređeno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u vođenju trgovine i tima
- sposobnost organizacije
- orijentiranost na kupca
- timski duh, izdržljivost
- minimalno SSS, trgovački smjer
- odlične komunikacijske vještine
- radno iskustvo u tekstilu je prednost

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave uz obavezan CV i pismo zamolbe.
Klijent će kontaktirati isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola