Voditelj poslovanja (m/ž)

Mjesto rada:
Požega, Ugarci
Rok prijave:
21.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Palavra d.o.o. zasada je jedina DEMETER tvrtka u Hrvatskoj, vlasnica biodinamičkog obiteljskog gospodarstva Drvo života u Ugarcima pored Požege.
S ciljem širenja poslovanja tražimo kandidata za poziciju:

Vaše odgovornosti:

• organizacija i nadzor rada na gospodarstvu koje proizvodi voće i povrće i uzgaja meso
• organizacija prodaje postojećih proizvoda
• razvoj proizvoda i usluga i njihova prodaja i marketing
• odabir i edukacija djelatnika
• organizacija odmora za goste.

Vrsta zaposlenja: ugovor o radu na neodređeno.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• proaktivna, odgovorna, samostalna, iskrena, lojalna i etična osoba
• otvorenost prema novim situacijama i izazovima te prihvaćanje istih
• minimalno 5 godina radnog iskustva
• VSS, prednost Agronomski fakultet
• iskustvo na sličnim poslovima
• organizacijske sposobnosti
• vještine rukovođenja
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje MS Office (Word, Excel, Internet)
• vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• redovita i stimulativna primanja
• rad u ugodnom okruženju

Životopis i motivacijsko pismo molimo pošaljite na [email protected] ili Brzom prijavom najkasnije do 21.04.2014.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina