Voditelj poslovanja autopraonice (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sektor praonice sadrži:
• Usluga održavanja taksi vozila aktualnog voznog parka
• Usluga održavanja vozila za sve druge korisnike
• Odsjek održavanja opreme za službena vozila
• Odsjek za nabavu
• Odsjek autopraonice i servisa

Opis poslova:
• Vođenje raspodjele radnog vremena djelatnika u autopraonici
• Vođenje rasporeda autopraonice voznog parka taksi usluge
• Vođenje i organizacija autopraonice za sva druga vozila
• Planiranje tjednih kapaciteta i nabave
• Donošenje odluka i smjernica za produktivnost rada
• Rukovođenje djelatnika unutar autopraonice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• VSS / VŠS
• Minimalno 5 god radnog iskustva u takvim i sličnim poslovima
• Odgovornu i točnu osobu s liderskim sposobnostima
• Pouzdanost u radu te kontrolu kvalitete sektora
• Organiziranost i izvođenje radnih zadataka prodaje i marketinga
• Poznavanje rada i organizacija poslova auto praonice sa većim brojem korisnika

Nudimo:
• rad u stimulativnom okruženje
• ugodnu radnu atmosferu u profesionalnom timu
• puno radno vrijeme
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Potrebno radno iskustvo:
pet godina