Voditelj pilane (m/ž)

Mjesto rada:
Đurđevac
Rok prijave:
23.11.2017.

Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, Kolodvorska 32. 48350 Đurđevac, Hrvatska, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike za radno mjesto:

Mjesto rada: Đurđevac

Kratki opis poslova:

  • Obavljanje poslova Voditelja pilane, vođenje veće grupe radnika, planiranje rezanja za pilanu i prorez, dnevno, mjesečno i godišnje planiranje proizvodnje, kalkulacije iskorištenja, cijene i sortimenata, optimiziranje rada pilane i proreza, pomoć pri sastavljanju budžeta, nadgledanje zalihe, aktivno sudjelovanje pri planiranju nabave trupaca, izvršenje tehničkih podataka i ciljeva proizvodnje, razrada ciljeva, suradnja sa odjelima nabave, stovarištem trupaca, sušarom, kontrolom kvalitete, proizvodnjom, planiranjem i logistikom.

Uvjeti:

  • obavezno višegodišnje iskustvo rada u vođenju pilane te vođenju veće skupine radnika; Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu; Aktivni korisnik MS Office-a

Što nudimo:

  • radno mjesto u jednoj od najnovijih pilana za tvrtde lišćare u Hrvatskoj; Sjajne mogućnosti za učenje i razvoj; Mogućnost usavršavanja i napredovanja; Razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija; Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
do 23.11.2017.

BAUWERK BOEN GROUP
www.bauwerk-boen.com