Voditelj odjela za primjenu i razvoj (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
15.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Lasselsberger-Knauf jedan je od vodećih proizvođača gotovih žbuka, mortova, ljepila, estriha i sličnih praškastih materijala s međunarodnim iskustvom. Dio smo grupacije koja posluje u gotovo svim zemljama EU, a za tvornicu u Hrvatskoj oglašavamo natječaj za radno mjesto:

VODITELJ ODJELA ZA PRIMJENU I RAZVOJ (M/Ž) – 1 POZICIJA

Zadaci i odgovornosti:
• Upravljanje odjelom primjene
• Planiranje budžeta i investicija
• Usklađivanje rokova sa upravom tvrtke
• Koordiniranje sa nadležnim institucijama kod ispitivanja proizvoda ili sistema
• Razvoj novih proizvoda
• Držanje predavanja na stručnim radionicama
• Podrška prodaji (sajmovi, edukacije, prezentacije, majstorske radionice)
• Dosljedno provođenje svih procedura i propisa
• Briga za održavanje radnih prostora i sredstava rada
• Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS građevinski smjer (dipl. ing. građ.)
• Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Spremnost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju
• Samostalnost u obavljanju poslova
• Spremnost u ostvarivanju rezultata i planiranih ciljeva
• Visok stupanj odgovornosti i inicijative
• Izražene komunikacijske organizacijske vještine, motiviranost i sistematiziranost
• Sklonost timskom radu
• Aktivno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
• Znanje rada na računalu (MS Office, PowerPoint, AutoCAD, CorelDRAW)
• Vozačka dozvola B kategorije

Osobine: dinamičnost, otvorenost, orijentiranost na klijente, brzina, poslovna etika, timski rad, pro aktivnost i pouzdanost.

Nudimo:
• Rad i profesionalni razvoj u međunarodnoj tvrtki
• Mogućnost stručnog usavršavanja
• Dobra i sigurna primanja
• Dinamičan posao
• Rad na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci

Prednost imaju kandidati sa prebivalištem u Đurđevcu i bližoj okolici

Ako smatrate da ispunjavate zahtjeve i želite biti dio našeg tima, dostavite nam Vašu dokumentaciju najkasnije do 15.01.2017. godine, na E-Mail: [email protected] ili na adresu:

LASSELSBERGER-KNAUF D.O.O.
P. Preradovića 64
48350 Đurđevac
n/r gđa Repnjak
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro