Voditelj odjela tehničke podrške i održavanja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pozicija uključuje sljedeće zadatke i odgovornosti:
• Organizacija i operativno provođenje svih procesa vezanih za održavanje imovine i opreme
• Davanje pravovremenih naloga službi održavanja
• Implementacija tehničkih rješenja uz potporu i suglasnost pretpostavljenih
• Izvještavanje i predočavanje materijala u svezi stanja objekata i opreme (upozoravanje na rizike, i moguće izvanredne situacije), predlaganje mjera unapređenja općeg stanja
• Planiranje, organizacija i provođenje svih potrebnih aktivnosti i resursa iz područja održavanja kod otvaranja novih ili rekonstrukcije postojećih objekata
• Aktivno sudjelovanje u svim fazama projektiranja prilikom izgradnji novih ili rekonstrukvcije postojećih objekata (odabir izvođača i nabava opreme)
• Rukovođenje radom odjela održavanja
• Održavanje mjesečnih instruktivnih sastanaka s voditeljima odjela održavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• VŠS ili VSS
• 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Rad na novim projektima
• Proaktivnost i kreativnost u radu
• Napredna kompjuterska pismenost
• Vozačka dozvola B kategorije
• Mobilnost
• Poznavanje zakonskih i podzakonskih akata koji su od utjecaja na područje rada i odgovornosti
• Analitičko razmišljanje
• Prezentacijske vještine
• Rukovodeće vještine i timski duh
• Prilagodljivost i otvorenost za promjene
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina