Voditelj odjela računovodstva i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Talentor Hrvatska je tvrtka specijalizirana za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 110 konzultanata u 19 zemalja u Europi.

Za našega klijenta, međunarodnu tvrtku tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
- Organizacija i nadzor rada u odjelu računovodstva i financija
- Definiranje računovodstvenih politika, kontnog plana te procedura rada računovodstva i ostalih evidencija
- Praćenje zakonske regulative iz područja računovodstva, poreza i financija te njihova primjena u sustavu
- Nadzor i odgovornost za izradu zakonskih statističkih izvještaja, financijskih izvještaja, završnog računa i obračun plaća
- Koordinirano upravljanje ukupnom financijskom imovinom i obvezama Društva
- Odgovornost za dnevno praćenje tekućih kunskih i deviznih obveza
- Izrada poslovnog plana
- Izrada različitih internih financijskih izvještaja za potrebe Uprave i ostalih sastavnih dijelova poduzeća
- Suradnja s revizorima te priprema izvještaja kao i suradnja s poreznim savjetnicima
- Operativno rukovođenje i neposredno nadziranje kompletnih novčanih tokova u Društvu (cash flow)
- Svakodnevna suradnja s lokalnim menedžmentom i matičnom tvrtkom u inozemstvu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Minimalno 4 godine radnog iskustva na poslovima vođenja odjela računovodstva
- Izvrsno poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda i hrvatskih zakona
- Visoka stručna sprema/sveučilišni prvostupnik – ekonomskog smjera
- Izvrsne organizacijske i rukovodeće vještine
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, znanje njemačkog jezika je prednost
- Napredno korištenje MS Office alata, posebice Excela
- Prednost je radno iskustvo u međunarodnom okruženju i znanja iz područja kontrolinga
- Sklonost iniciranju i provođenju promjena, vođenju tima i preuzimanju odgovornosti
- Fleksibilnost u radu

Nudimo:
- Vrsta zaposlenja – ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
- Rad u dinamičnom okruženju

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu dostavite životopis putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 15.7.2015.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine