Voditelj odjela mesa i suhomesnatih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
30.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Veleprodajni centar – Pula, na radnom mjestu:

Vaši glavni zadaci i odgovornosti su:

- Planiranje rada zaposlenika i organiziranje rada odjela
- Naručivanje i prodaja robe iz asortimana mesa i suhomesnatih proizvoda
- Izlaganje, prezentacija i skladištenje zaprimljenih artikla
- Vođenje evidencije isteka rokova
- Provođenje HACCP i SSOP mjera
- Kontrola zaliha
- Kontakt s dobavljačima i odjelom nabave
- Istraživanje i analiza cijena na tržištu te izrada izvješća

- Orijentiranost prema kupcu i posjedovanje prodajnih vještina
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
- Minimalno SSS odgovarajućeg smjera
- Minimalno 3 godine odgovarajućeg radnog iskustva
- Poznavanje engleskog jezika
- Dobro poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, Outlook)
- Organiziranost, odgovornost, komunikativnost i spremnost na dodatnu edukaciju
- Predanost i točnost u obavljanju svakodnevnih zadataka
- Sklonost timskom radu
- Poželjan položen higijenski minimum
- Odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva

Sve ponude bit će razmotrene, a kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine