Voditelj odjela mesa i suhomesnatih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
22.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Veleprodajni centar – Rijeka, Mavrinci 16b, Čavle na radnom mjestu:

Vaši glavni zadaci i odgovornosti su:
• Planiranje rada zaposlenika i organizacija odjela u skladu s poslovnim potrebama
• Implementacija i kontrola prodajnih aktivnosti u suradnji sa svojim timom
• Naručivanje i prodaja trgovačke robe iz asortimana mesa i suhomesnatih proizvoda
• Kontrola zaprimanja artikla u procesu prijema robe na kvantitativan i kvalitativan način propisan od strane poslodavca
• Provjera primljene robe, formiranje operativne procedure rukovanja i smještaja trgovačke robe
• Kontrola vođenja evidencije isteka rokova
• Provođenje HACCP i SSOP mjera
• Priprema i provođenje parcijalne i godišnje inventure trgovačke robe na zalihi
• Poduzimanje svih potrebnih aktivnosti za kontrolu zaliha
• Prikupljanje informacija relevantnih za prodaju odjela
• Kontakt s dobavljačima, odjelom nabave, a sve u cilju zadovoljenja potreba kupaca vezano uz prodajni proces
• Istraživanje i analiza cijena na tržištu te izrada izvješća
• Odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva
• Rješavanje kadrovskih pitanja za svoj odjel (izrada lista prisutnosti, planova godišnjih odmora i rasporeda rada)
• Briga o zadovoljstvu kupaca i izgledu prodajnog prostora
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
• Minimalno SSS odgovarajućeg smjera
• Minimalno pet godina odgovarajućeg radnog iskustva
• Poznavanje engleskog jezika
• Dobro poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, Outlook)
• Orijentiranost prema kupcu i posjedovanje prodajnih vještina
• Organizacijske i analitičke vještine
• Organiziranost, odgovornost, komunikativnost i spremnost na dodatnu edukaciju
• Predanost i točnost u obavljanju svakodnevnih zadataka
• Sklonost timskom radu
• Poželjan položen higijenski minimum

Sve ponude bit će razmotrene a kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Molimo prijavite se Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina