Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 25.09.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
des

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Ako ti prethodno navedeno zvuči privlačno, kao i rad u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, nudimo ti priliku da se prijaviš…

VODITELJ ODJELA KORISNIČKE PODRŠKE (m/ž)
[Zagreb]

Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne rezultate u vođenju tima ljudi u call-centru/korisničkoj podršci, a pritom pokazujete strast i stručnost u svom području – napravite sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere i pridružite nam se…

Opis posla:

  • Planiranje, organiziranje i vođenje tima u odjelu korisničke podrške
  • Koordinacija, kontrola i analiza planiranih aktivnosti odjela
  • Nadzor poslovnih procesa i zaposlenika unutar odjela
  • Odgovornost za produktivnost i izvršenje zadaća odjela
  • Planiranje, definiranje i podnošenje izvještaja o radu
  • Kreiranje i odobravanje rasporeda zaposlenih
  • Svakodnevna suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
  • Kontinuirana edukacija odjela

Što od tebe očekujemo?

  • Minimalno 2 godine radnog iskustva u vođenju tima ljudi u call-centru/korisničkoj podršci
  • Iskustvo u komunikaciji s krajnjim korisnicima
  • Napredno znanje rada na računalu
  • Sposobnost samostalnog, brzog i odgovornog donošenja odluka
  • Znanje upravljanja promjenama
  • Individualni pristup članovima tima i edukacija

Moderna smo, mlada i propulzivna tvrtka koja prepoznaje trud i dobro obavljen posao. Naši korisnici su nam jako važni te im posvećujemo posebnu pažnju. Ukoliko se želiš kretati u tom smjeru i zajedno s nama graditi uspješnu budućnost, preostaje ti još samo da se prijaviš do 25.9.2016. putem LINKA.

PRIJAVA ZA POSAO

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare