Voditelj nove poslovnice (turistička agencija) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.12.2014.
Plaća:
od 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traže kandidate za radnu poziciju:

VODITELJ NOVE POSLOVNICE (TURISTIČKA AGENCIJA)
(m/ž)
- 1 izvršitelj
(Grad Zagreb)

Ugovaranje poslova s inozemnim agencijama, traženje klijenata u EU, osmišljavanje rada i programa agencije, rad na web stranici (osmišljavanje) te na promotivnim materijalima, vođenje sveukupnog poslovanja agencije, organizacija aranžmana, te prodaja. Naglasak je na incoming turizmu. Klijent se nalazi u zapadnom dijelu grada Zagreba unutar autobusne i željezničke zone).
Posebne pogodnosti:
Klijent nudi:
• ugovor o radu na određeno (mogućnost neodređenog) uz probni rok
• početna plaća u iznosu od 5.000,00kn neto + plaćen prijevoz, mogućnost bonusa ( za kandidate s više iskustva više o uvjetima na razgovoru s klijentom)
• prijenosno računalo i mobilni telefon na korištenje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kandidat mora zadovoljavati slijedeće uvjete:
• SSS/VŠS/VSS – ekonomija, turizam, menadžment, jezici
• poznavanje jezika: engleski – napredno, njemački, talijanski, mađarski, češki, slovački ili španjolski: srednje
• OBVEZAN je dvogodišnji rad u agenciji u vidu polaganja za dozvolu odmah pri zapošljavanju ili postojeća dozvola vođenja turističke agencije
• iskustvo rada minimalno 2 godine, 2-5 godina je optimalno
• napredno poznavanje MS Office paketa, Interneta
• komunikativnost, odgovornost, snalažljivost, brzina, sposobnost nalaženja klijenata te pismene i usmene komunikacije s njima ( pogotovo internacionalne)
• spremnost na izazove, učenje i samostalni rad
• vozačka dozvola: B kategorija i vlastito vozilo je plus

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski unutar mjesec dana.
Kandidate koji ne zadovoljavaju tražene kriterije nećemo kontaktirati.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine