Voditelj nabave - distribucije, uvoz - izvoz (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PWU je jedna od vodećih tvrtki na području veleprodaje repromaterijala i opreme za grafičku industriju na području Hrvatske i zemljama u okruženju.

Partneri smo renomiranih zapadno-europskih proizvođača a politika kuće je gajiti partnerski i prijateljski odnos s kupcima i suradnicima.

Zbog značajnog rasta prodajnih aktivnosti i potencijala tražimo suradnike koji su željni pridružiti nam se u timu.

Ukoliko ste:
• željni stalno raditi na sebi kroz samoinicijativno učenje, školovanje kod ino-partnera
• vam nepoznanice nisu prepreka već izazov
• dinamična i komunikativna osoba

...onda vam to naša organizacija može pružiti.

Vaše odgovornosti:
• kontakti sa dobavljačima u vezi potrebnih roba
• podrška prodaji u pridobivanju informacija o robama potrebnih za kupce
• planiranje zaliha
• praćenje obrtaja zaliha
• analiza, planiranje i upravljanje zalihama u više poslovnih jedinica
• koordinacija među odjelima (nabave, prodaje, distribucije )
• organizacija prijevoza i poslova uvoza - izvoza.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• stručnu spremu VSS / VŠS ekonomskog smjera
• višegodišnje iskustvo na poslovima nabave, uvoza – izvoza, organizacije prijevoza i upravljanju zalihama
• napredni nivo engleskog jezika
• napredno vladanje MS office paketa, s naglaskom na Excel
• poznavanje robno – materijalnog knjigovodstva
• poznavanje dokumentacije i zakonske regulative vezane
• izraženu organizacijsku sposobnost „multi tasking“-a, dinamičnost, komunikativnost i sklonost timskom radu.

Nudimo:
• stimulativna primanja (osnovice + bonus na ostvarene ciljeve)
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• edukacije u inozemstvu i putovanja
• rad u okruženju tvrtke perspektivnog razvoja koja ne ovisi samo o stanju na domaćem tržištu jer smo
• aktivni na 8 tržišta zemalja u okruženju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro