VODITELJ MARKETINGA (m/ž)
Mjesto rada: Zadar

Sport&Moda d.o.o. osnovana je 2010.godine, te se razvija baveći se maloprodajom sportske odjeće,obuće i opreme poznatih svjetskih brandova Nike, Converse,Adidas, Puma i Saucony, te ženskog donjeg rublja, modnog accessories-a i odjevnih artikala modernog dizajna španjolskog branda Women'secret. Tvrtka se bavi maloprodajom na 15 prodajnih mjesta u gradovima Zadar, Šibenik,Biograd,Split, te prodajom preko web shopa.

Zbog otvaranja novih poslovnih prilika i povećanja opsega posla tražimo kandidata/kandidatkinju za radno mjesto voditelja marketinga.

Opis poslova:

  • poduzimanje svih potrebnih zadataka oko organizacije i vođenja poslova marketinga
  • samostalno organiziranje događanja vezanih za promicanje firme
  • praćenje trendova struke,
  • proaktivna komunikacija sa drugim odjelima u cilju utvrđivanja njihovih potreba,
  • pripremanje i prezentacija ponuda, pregovaranje i dogovaranje uvjeta s poslovnim subjektima
  • sklapanje ugovora i praćenje njihove realizacije
  • analiza tržišta i potencijalnih prilika
  • pripremanje i provođenje prezentiranja tvrtke i njenih proizvoda
  • kontaktiranje poslovnih partnera i marketinških agencija
  • prikupljanje materijala i predlaganje sadržaja društvenih kanala
  • praćenje događaja iz područja trgovine
  • osmišljavanje, planiranje i realizacija promotivnih aktivnosti
  • aktivna podrška svim kanalima prodaje kroz promotivne aktivnosti i materijale
  • izvještavanje, evidentiranje i arhiviranje svih marketinških i prodajnih aktivnosti
  • analiza i unapređenje kampanja
  • izrada marketing planova na mjesečnoj i godišnjoj razini, te praćenje realizacije istog
  • izrađivanje ostalih potrebnih izvještaja.

Vi ste:

  • željni ste novih izazova i učenja
  • želite se usavršiti i steći novo iskustvo
  • imate iskustva u poslovima marketinga
  • imate razvijen timski duh
  • usmjereni ste na kvalitetu i ispunjavanje ciljeva
  • samostalni ste i proaktivni
  • dobro poznajete hrvatski i engleski jezik u govoru i pismu
  • volite sport

Uvjeti:

  • Stručna sprema: VSS
  • Strani jezici: engleski
  • Računalna znanja: ECDL (poznavanje rada na računalu i programskog paketa Office)
  • Iskustvo: minimalno 3 godine na poslovima marketinga
  • Lokacija rada: Zadar

Natječaj je otvoren do 29.09.2016., a prijave se primaju na posao@sport-moda.hr ili Brzom prijavom.

Sve dodatne informacije se mogu dobiti putem e-maila.

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare