Voditelj maloprodajnog formata (m/ž)

Naša misija je približiti modu svakom kupcu, a naš ponos su tisuće zadovoljnih kupaca koji su nam vjerni već 70 godina. Sve što radimo, radimo sa strašću i uvjerenjem da našim kupcima ponudimo najbolje. Ako i ti imaš istu viziju kao mi, voliš modu i rad s ljudima, timski si igrač, težiš izvrsnosti i želiš raditi s vrhunskim modnim brandovima, pozivamo te da postaneš dio našeg uspješnog tima na poziciji:

VODITELJ MALOPRODAJNOG FORMATA (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

  • upravljanje svim resursima i procesima rada grupe prodavaonica u cilju postizanja planirane uspješnosti i profitabilnosti
  • predlaganje poslovnog plana za grupu prodavaonica kojom upravljaš uključujući nabavu, prodaju, zalihe, koeficijent obrtaja, akcije, sniženja i dr. u skladu s usvojenom poslovnom strategijom
  • rukovođenje i motiviranje prodajnih timova u dodijeljenoj grupi prodavaonica radi postizanja potrebne angažiranosti i povećanja prodaje
  • praćenje tržišta, konkurencije i trendova
  • predlaganje marketinških aktivnosti i briga o provedbi istih u suradnji s voditeljem marketinga i direktorom društva
  • određivanje koncepcije i plana vizualnog izlaganje robe unutar prodajnog prostora prodavaonice za koje si odgovoran uključujući kontrolu označavanja trgovačke robe prije izlaganja
  • praćenje i redovito izvještavanje o poslovnom rezultatu za dodijeljenu grupu prodavaonica (nabava, prodaja, troškovi, zalihe, koeficijent obrtaja) te stanju i aktivnostima konkurencije i tržišta

Od Vas očekujemo?

  • minimalno VŠS
  • minimalno 2 godine iskustva na istoj ili sličnoj poziciji koja uključuje upravljanje grupom prodavaonica te poznavanje odjevnog tekstila
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno poznavanje MS Office paketa
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • pozitivan stav u pristupu poslu i suradnicima
  • organiziranost, temeljitost i dosljednost
  • poznavanje i razumijevanje osnovnih pokazatelja uspješnosti maloprodaje
  • poželjno iskustvo u treningu prodajnog osoblja
  • otvorenost u komunikaciji i razvijene socijalne vještine
  • proaktivnost i razvijene analitičke sposobnosti
  • točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
  • odgovornost, usmjerenost na ciljeve i spremnost na učenje
  • sklonost radu u timu i fleksibilnost
  • spremnost na putovanja na području cijele RH
Izabranim kandidatima nudimo rad u stabilnoj kompaniji koja prepoznaje timski rad i zalaganje, rezultate pojedinca, pozitivno i dinamično radno okruženje te stimulativna mjesečna primanja u skladu s ostvarenim rezultatima i mogućnost razvoja karijere u kompaniji.

Ukoliko vidiš svoju budućnost u TEKSTILPROMET-u i zadovoljavaš navedene uvjete, svoju molbu i životopis pošalji nam na e-mail: [email protected] najkasnije do 22.06.2018. Molimo te da u naslovu elektronske poruke obavezno napišeš: „TEKSTILPROMET – VODITELJ MALOPRODAJNOG FORMATA – ZAGREB“.