Voditelj ljudskih resursa (m/ž)

Mjesto rada:
Zabok
Rok prijave:
03.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Razvoj strategije upravljanja ljudskim resursima u skladu s razvojnom strategijom organizacije
• Priprema, analiza, izrada i ažuriranje organizacijske strukture
• Analiza i razvoj kompetencija te izrada i unapređenje opisa radnih mjesta u kompaniji
• Organizacija natječaja, selekcija i pronalaženje novih zaposlenika
• Organizacija procesa upravljanja radnim učinkom te osposobljavanje i edukacija menadžmenta u skladu sa zahtjevima procesa
• Istraživanje radne klime, praćenje zadovoljstva zaposlenika poslom i uvjetima rada te razvoj programa i aktivnosti u cilju podizanja zadovoljstva zaposlenika kao i unapređenja međuljudskih odnosa
• Istraživanje edukacijskih i razvojnih potreba unutar organizacije, izrada plana edukacija u skladu s potrebama te odabir edukacijskih programa i izvođača
• Izrada i implementacija internih pravila i procedura na polju ljudskih resursa u skladu sa ravnopravnom zakonskom regulativom
• Izvođenje internih edukacija i treninga za zaposlenike i srednji menadžment
Posebne pogodnosti:
• Rad u uspješnoj kompaniji koja posluje u međunarodnom okruženju
• Mogućnost dodatnog usavršavanja na području menadžmenta i ljudskih resursa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
• VSS društvenog smjera
• Minimalno 3 godine iskustva na poziciji HR menadžera / prednost – iskustvo u proizvodnoj matričnoj organizaciji
• Poznavanje HR procesa
• Poznavanje MS Office paketa, Outlook-a i Internet-a
• Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje radno-pravne zakonske regulative
• Organizacijske, komunikacijske i vještine vođenja i razvoja ljudi
• Orijentiranost prema rezultatu i strateški način razmišljanja
• Analitičke vještine i vještine donošenja odluka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine