Voditelj kuhinje / Glavni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
hrvatska obala
Rok prijave:
15.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta traži kandidate za poziciju:

- Hrvatska obala -

Opis posla:
• Organizacija cjelokupnog rada kuhinje
• Kontrola kvalitete pripremljene hrane, nadgledanje svih faza rada kuhanja
• Osiguravanje visoke razine usluge povećanjem kvalitete pripreme i prezentacije jela
• Nadgledanje, ocjenjivanje i obučavanje osoblja u kuhinji
• Izrada raspored poslova i dužnosti
• Održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Izvrsno poznavanje novih trendova u kulinarstvu te različitih vrsta kuhinje
• Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
• Želja za radom u timu
• Aktivno znanje bar jednog stranog jezika

Nudimo Vam mogućnost rada u vrhunskim hotelima i restoranima na hrvatskoj obali.

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 15.04.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Potrebno radno iskustvo:
pet godina