Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska i Slovenija
Rok prijave:
23.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je LTS grupacija, tvornica stolica i drvnog namještaja: http://www.lepa.hr/ . U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Hrvatska i Slovenija

Opis radnih zadataka:
- Svakodnevni kontakt s kupcima i poslovnim partnerima
- Unapređenje prodaje kroz pronalaženje novih kupaca
- Razvijanje i održavanje visoko kvalitetnih odnosa s novim kupcima (HoReCa, maloprodaja i arhitekti)
- Komercijalno vođenje kupaca (izrada ponuda i ugovora, dogovaranje komercijalnih uvjeta prodaje)
- Proaktivno istraživanje tržišta, praćenje konkurencije te prepoznavanje novih poslovnih prilika
- Predlaganje novih proizvoda za unapređenje poslovanja
- Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
- Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
- Kontinuirani rad na razvoju vlastitih prodajnih i pregovaračkih vještina
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Poželjno VŠS ekonomskog usmjerenja
- Poželjno znanje engleskog i slovenskog jezika
- Znanje rada na računalu (MS Office paket)
- Orijentiranost na kupce
- Proaktivnost i predanost u postizanju poslovnih ciljeva
- Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
- Motivacija za rad u industriji namještaja
- Samostalnost u radu
- Spremnost na poslovna putovanja
- Vozačka dozvola B kategorije

Ponuda našeg klijenta:
- Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca
- Mogućnost rada od kuće
- Stimulativna primanja i plaćeni putni troškovi

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu dostavite životopis putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 23.02.2016.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine