Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
15.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Danas je tvrtka PURIĆ d.o.o. regionalni lider, vodeći uvoznik i distributer dijelova i opreme za održavanje sustava dizelskog ubrizgavanja. S vlastitog skladišta, odnosno uhodanim logističkim kanalima možemo odmah ili u najkraćem roku dostaviti našim kupcima ili vlastitom servisu komponente dizelskog ubrizgavanja.

Vodeći smo nacionalni distributer dizelskih komponenti BOSCH kao i ekskluzivni uvoznik i distributer tvrtki DELPHI, DENSO, VDO, STANADYNE, HARTRIDGE. Naši kupci su dizel specijalisti iz cijele regije jugoistočne Europe.

Radi proširenja postojećeg tima tražimo:

Odgovornosti:
ispunjenje financijskog plana prodaje
provođenje ostalih planova prodaje kroz aktivnosti širenje, razvoj i održavanje mreže kupaca
stalna briga o kupcima
priprema, provedba, analiza uspjeha prodajnih akcija
pronalaženje, uspostavljanje i održavanje odnosa s kupcima
vođenje registra kupaca
stalno praćenje prodaje i uvođenje novih robnih grupa kod kupca
provodi naplatu potraživanju u suradnji sa odjelom Računovodstva
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
poznavanje asortimana
poznavanje tržišta autoservisa
iskustvo u prodaji rezervnih dijelova
poznavanje automehanike
napredno znanje MS Office-a
iskustvo rada u poslovnoj aplikaciji Diglas je prednost
SSS/VSS komercijalnog ili tehničkog smjera

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom do 15.02.2015.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju navedena očekivanja.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro