Voditelj ključnih kupaca (Key Account Manager) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha, te nagrađujemo dobre rezultate.
Ukoliko želite postati dio našeg tima, nudimo Vam priliku..

VODITELJ KLJUČNIH KUPACA (Key Account Manager)

….zadužen je za širenje partnerskog kanala i povećanje tržišnog udjela, te izradu, praćenje i realizaciju planova prodaje za kategoriju uz ostvarenje uspješnih prodajnih rezultata na razini naplaćenih prihoda, marže, tržišnog udjela i distribucije u cijelosti.

Ključna zaduženja:
• Širenje prodajne mreže, otvaranje novih prodajnih mjesta i pozicioniranje naših proizvoda u distribucijskoj mreži
• Dogovaranje uvjeta s partnerima
• Operativna provedba prodajnih aktivnosti (narudžbe, odobrenja,…)
• Organizacija i aktivno sudjelovanje u provedbi i nadzoru promocijskih aktivnosti
• Praćenje realizacije i provedba aktivnosti s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja
• Praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremenih akcija i prilagodbe tržišnim uvjetima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• Iskustvo u radu s velikim trgovačkim lancima
• Dobro poznajete način rada ključnih kupaca kao i tržište Hrvatske i regije
• Odlično vladate MS Office alatima (posebice Excel)
• Aktivno se služite engleskim jezikom
• Posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
• Prilagodljivi ste i proaktivni u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
• Imate razvijene analitičke sposobnosti
• Imate odlične komunikacijske i pregovaračke vještine

Nudimo Vam priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.
Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome i želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite do 02.05.2017.g.

Prijava putem linka
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro