Voditelj klijenata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mystery Eyes je agencija za pružanje usluge mystery shoppinga odnosno tajnog kupovanja. U cilju daljnjeg širenja poslovanja i kvalitete svojih usluga, a polazeći od činjenice da uspjeh svakog poslovnog subjekta ovisi o njegovim djelatnicima, ovim putem tražimo motivirane i odgovorne osobe za radno mjesto

VODITELJA KLIJENATA (m/ž)

Mystery shopping ili tajno kupovanje podrazumijeva angažiranje prethodno educiranih tajnih kupaca, koji se na zahtjev određenog poduzeća pretvaraju da su potencijalni i redovni kupci. Oni pritom prema unaprijed definiranim kriterijima detaljno i objektivno mjere kvalitetu usluge tog poduzeća i/ili njegovih konkurenata s ciljem njezina poboljšanja te nakon toga na odgovarajući način izvještavaju o svom iskustvu na usporediv i konzistentan način.
Zadatak voditelja klijenata je organizacija svakog pojedinog projekta počevši od definiranja koji tajni kupci će obavljati koji projekt, sastavljanja pripremne dokumentacije do kontrole kvalitete isporučenih podataka te kreiranja izvještaja za klijente i prezentacija istih prema potrebi.

Opis posla:

  • organizacija toka projekta za klijenta:

    • odabir tajnih kupaca iz baze, sukladno projektu
    • koordinacija rada tajnih kupaca
    • pregled unesenih procjena i recenzija
    • izrada konačnih izvještaja za klijenta

  • rad u web aplikaciji:

    • unos podataka o tajnim kupcima
    • unos podataka o klijentima
    • definiranje ruta tajnih kupaca
    • revidiranje projekta kroz aplikaciju

  • sudjelovanje u odabiru novih tajnih kupaca
  • organizacija edukacije za tajne kupce
  • pisanje procedura i uputa za rad prema potrebi
  • administrativni poslovi prema potrebi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• minimalno godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima
• dobre organizacijske i komunikacijske vještine
• dobro pisano izražavanje
• izvrsno poznavanje rada na računalu
• odgovornost i pouzdanost
• poznavanje engleskog jezika

Mjesto rada:
• Zagreb

Vrsta zaposlenja:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci

Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalni profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom, najkasnije do 26.05.2017. godine, pošaljete putem linka za prijavu ili se prijavite direktno na našoj web stranici www.mysteryshopping.hr.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina