Voditelj kamenoloma (m/ž)

Mjesto rada:
Sierra Leone, Afrika
Rok prijave:
11.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, uspješnu slovensku tvrku, koja je vlastnik kamenoloma, cementarne i proizvodnih pogona, tražimo:

Vaše odgovornosti:
Kandidat će biti odgovoran za cjelokupno poslovanje kamenoloma i proizvodnih procesa. Fokus je na provedbi nadzora nad radom cijelog tima, inženjerima strojeva, mehanika i vozača. Za svoj rad ćete biti odgovorni direktoru u Sierra Leoneu i vlasniku u Sloveniji.

Ostali zadaci:
• planiranje, praćenje i ostvarivanje ciljeva proizvodnje;
• upravljanje ljudima i podređenih;
• vođenje zaliha materijala, goriva, ulja i drugih potrošnih sirovina;
• sudjelovanje u nabavi rezervnih dijelova za strojeve;
• priprema dnevnih i tjednih izvještaja;
• vođenje evidencije o zaposlenicima, upravljanje zalihama i prodajnim materijalima te pripremu potrebne dokumentacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Afrika

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• rudarski ili građevinski inženjer ili slična zanimanja;
• najmanje 5 godina iskustva rada u kamenolomu i iskustvo u upravljanju;
• poznavanje rada u kamenolomima i radnih strojeva;
• nekonfliktna osoba koja zna raditi u timu;
• organizacijske i komunikacijske vještine;
• sposobnost za administraciju i upravljanje;
• dobre vještine pregovaranja;
• vjerni i snalažljiv kandidat;
• aktivno znanje engleskog jezika;
• dobro poznavanje MS Office.

Ponuda:
• dinamičano i izazovano poslovno okruženje;
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci, ili po dogovoru;
• smještaj u hotelu, oko 25 km od mjesta rada (kamenoloma) u Sierra Leoneu (Afrika);
• konkurentna plaća;
• plaćene avionske karte, osiguranja i ostala potrebna dokumentacija (npr. Visa, itd.);
• poslovni mobitel i službeni automobil.

Radno mjesto: mjesto Rokel, 1 sat iz grada Freetown, Sierra Leone, Afrika.

Prijavite se!
Ako ispunjavate uvjete oglasa i zainteresirani ste za posao, pozivamo Vas da nam pošaljete svoju prijavu sa životopisom na e-mail adresu:

[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina