Voditelj interne revizije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dalekovod d.d. Zagreb radi uspostave organizacijske jedinice raspisuje natječaj za

Voditelja interne revizije (m/ž) u Zagrebu

Osnovni zadaci:
- organizacija posla i formiranje odjela/revizorskog tima
- izrada godišnjeg, kvartalnog i mjesečnog plana revizije te kontrola njihove provedbe
- izvješćivanje Uprave i Nadzornog odbora o obavljenim revizijama
- revizija projekata i nadzor nad projektima
- ispitivanje sukladnosti postojećih poslovnih procesa sa zakonskom regulativom, međunarodnim standardima financijskog izvješćivanja i internim aktima
- ocjenjivanje ekonomičnosti i efikasnosti poslovnih procesa, načina donošenja poslovnih odluka kao i identificiranje rizika i davanje preporuka u osmišljavanju i opsegu implementacije internih kontrola
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završen ekonomski ili drugi odgovarajući fakultet (VSS)
- minimalno 5 godina radnog iskustva na poslovima revizije
- dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel)
- znanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo razvijene vještine vođenja ljudi i tima, dobre organizacijske sposobnosti i proaktivan pristup poslu. Kandidat bi trebao imati i razvijene komunikacijske vještine te biti analitičan i sistematičan u radu.

Ako ste kandidat koji ispunjava navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, uz mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u poticajnom okruženju pozivamo Vas da nam se obratite sa prijavom i životopisom putem e-maila:
[email protected]
ili na adresu Dalekovod d.d., Marijana Čavića 4, 10000 ZAGREB „Za natječaj za zapošljavanje – VODITELJ INTERNE REVIZIJE“ zaključno s 3.07.2016.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina