Voditelj/ica ureda direktora II (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VODITELJ/ICA UREDA DIREKTORA II

Obavlja sljedeće poslove i radne zadatke:

• administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i ostalih odjela
• korespondencija (telefon, faks, e-mail, pošta)
• ažuriranje interne dokumentacije
• nabava uredskih potrepština i ostali tajnički poslovi
• prijava i odjava radnika, vođenje evidencijskih lista te svih odluka u svezi radnih odnosa i svega ostaloga
• zaprimanje i evidentiranje pošte
• vođenje urudžbenih dnevnika i cjelokupne pismohrane
• kontaktiranje poslovnih partnera i prijem stranaka
• organizacija sastanaka i putovanja
• pomoć pri organiziranju raznih događanja
• pismena i usmena korespondencija
• logistička potpora za sve aktivnosti poduzeća
• priprema predmeta za računovodstvo
• obavljanje ostalih zadataka po nalogu nadređenog
• vođenje cjelokupne kadrovske evidencije
• asistencija pravnoj službi i računovodstvu
• ostali administrativni poslovi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS
• najmanje 10 godina radnog iskustva u državnim ili javnim službama ili većim korporacijama na voditeljskim poslovima
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozački ispit B kategorije
• odlične organizacijske sposobnosti
• odlično poznavanje rada na računalu
• sklonost timskom radu

Uz prijavu priložiti:
• životopis s popisom dosadašnjeg radnog iskustva
• dokaz o stručnoj spremi-preslika diploma
• preslika vozačke dozvole

Prijave s prilozima dostavljaju se isključivo elektronskom poštom na adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B