Voditelj/ica projekta u području održive urbane mobilnosti

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSLOVI I ZADACI
•provedba projekta u području održive urbane mobilnosti u suradnji s Udrugom Odraz i Gradom Zagrebom
•suradnja s ostalim udrugama u tom području
•analiza gradske prometne politike i prijedlog konkretnih promjena za održiv prometni sustav
•prikupljanje i analiza prijedloga građana za poboljšanja u prometnom sustavu Grada Zagreba
•sastavljanje prijedloga za male komunalne akcije
•sudjelovanje u zadacima: ◦priprema i provedba treninga
◦praćenje javnih politika na EU i nacionalnoj razini (regionalni / ruralni / lokalni razvoj, razvoj civilnog društva i participativne demokracije)
◦priprema informacija za mrežnu stranicu Sindikata biciklista
◦predstavljanje i promocija Sindikata biciklista
◦komunikacija i suradnja

Posebne pogodnosti:
•prijenos dugogodišnjeg iskustva Sindikata biciklista
•ugodno i dinamično radno okruženje
•profesionalno usavršavanje
•upoznavanje ljudi i organizacija
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
•VSS u području arhitekture, urbanizma, gradnje, prometa ili prometnog planiranja, s odrađenim pripravništvom
•radno iskustvo na relevantnim poslovima (barem dva od sljedećih područja: pisanje i provedba projekata; priprema i provedba treninga, analiza javnih politika u podrčju urbanizma i prometa; rad u organizacijama civilnog društva)
•odlično poznavanje engleskog jezika
•odlično vladanje programskim paketom MS Office
•poznavanje programa za crtanje (AutoCAD ili dr.)

POSEBNA ZNANJA I VJEŠTINE
•dobro usmeno i pisano izražavanje na hrvatskom i engleskom jeziku
•izvrsne prezentacijske i komunikacijske sposobnosti
•sposobnost vođenja radionica
•organiziranje skupova

OSOBNI PROFIL
•motiviranost za rad u civilnom sektoru
•otvorenost prema ljudima, novim iskustvima i znanjima
•komunikativnost
•proaktivnost
•odgovornost
•empatičnost

U PRIJAVI POTREBNO DOSTAVITI
•životopis
•motivacijsko pismo (do 5000 znakova)
•neobavezno: portfolio radova iz područja prostornog planiranja

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina