Voditelj/ica projekata

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSLOVI I ZADACI //
priprema i provedba projekata
prikupljanje sredstava
sudjelovanje u zadacima:
- priprema i provedba treninga
- praćenje javnih politika na EU i nacionalnoj razini (regionalni / ruralni/ lokalni razvoj, razvoj civilnog društva i participativne demokracije)
- priprema informacija za mrežnu stranicu ODRAZ-a
- predstavljanje i promocija ODRAZ-a
- komunikacija i suradnja
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO? //
- prijenos dugogodišnjeg iskustva ODRAZ-a
- ugodno i dinamično radno okruženje
- profesionalno usavršavanje
- upoznavanje ljudi i organizacija
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI //
- VSS
- pet godina radnog iskustva na relevantnim poslovima (najmanje dva od sljedećih područja: pisanje i provedba projekata; poznavanje fondova EU; priprema i provedba treninga, analiza javnih politika; rad u organizacijama civilnog društva)
- odlično poznavanje engleskog jezika
- odlično vladanje programskim paketom MS Office

POSEBNA ZNANJA I VJEŠTINE //
- dobro usmeno i pisano izražavanje na hrvatskom i engleskom jeziku
- izvrsne prezentacijske i komunikacijske sposobnosti
- sposobnost vođenja radionica
- organiziranje skupova
- vozač/ica B kategorije

OSOBNI PROFIL //
- motiviranost za rad u civilnom sektoru
- otvorenost prema ljudima, novim iskustvima i znanjima
- komunikativnost
- proaktivnost
- odgovornost
- empatičnost
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina