Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/ica područja

- dana
ISTARSKI SUPERMARKETI društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i turistička agencija
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
20.01.2017.
Mjesto rada:POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel internet
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:ISTARSKI SUPERMARKETI društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i turistička agencija
Kontakt:osobni dolazak: PARTIZANSKA 13,POREČ mobitel: 091 4113825 pismena zamolba: partizanska 13, poreč e-mailom: kadrovska@marketis.hr
Ostale informacije:

opis posla:vodi i organizira djelatnike na osnovu vlastitog primjerenog ponašanja i pozitivnog stava, a u skladu s temeljnim vrijednostima Društva; osigurava i redovito nadzire provođenje svih standarda, procedura i okružnica Društva te važećih zakonskih propisa u prodavaonici; redovito obilazi prodavaonice prema rasporedu i tjedno izvještava o provedenim aktivnostima na svom području neposredno nadređenom;iIzrađuje plan sati za pojedinačne prodavaonice svom području;  Izrađuje, tjedne i mjesečne izvještaje o poslovanju područja koje prezentira neposredno nadređenom i upravi Društva; redovito održava radne sastanke s voditeljima prodavaonica te prati i ocjenjuje rad voditelja i zamjenika voditelja prodavaonica; predlaže kadrovske promjene; organizira i sudjeluje na inventurama na svom području (godišnje, primopredajne, parcijalne); provodi kontrolu dokumentacije; sudjeluje u izradi procedura vezanih uz Sektor prodaje redovito prati aktivnosti konkurencije na svom području te pravovremeno o tome informira izravno nadređenog; organizira i koordinira otvaranje i zatvaranje prodavaonica na svom području; kontrolira troškove poslovanja prodavaonica prema Pravilnicima Društva uvjeti radnog mjesta: SSS/VŠS/VSS napredno korištenje računala  Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti fleksibilnost, samoinicijativnost i ažurnost  sklonost timskom radu posjedovanje vozačke dozvole b kategorije

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:81222841

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare