Voditelj/ica gradilišta

18 dana
DE CONTE DRUŠTVO ZA GRAĐEVINARSTVO, EXPORT - IMPORT I TRGOVINU D.O.O.
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Labin
Rok prijave:
21.12.2016.
Mjesto rada:LABIN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike autocad
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:DE CONTE DRUŠTVO ZA GRAĐEVINARSTVO, EXPORT - IMPORT I TRGOVINU D.O.O.
Kontakt:osobni dolazak: PULSKA 2, LABIN najava na telefon: 052 853195 mobitel: 091 1884274 pismena zamolba: Pulska 2, Labin e-mailom: info@deconte.hr
Ostale informacije:

Opis posla: vođenje gradilišta

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80494554

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare