Voditelj hortikulture (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1300 radnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših korisnika. Korisnici su svrha našeg postojanja i tako se prema njima i odnosimo.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

VODITELJ HORTIKULTURE (m/ž)

Opis posla:

- organizacija rada djelatnika na terenu
- obilazak terena i nadzor nad radom djelatnika
- uvođenje novih djelatnika u posao
- nabava potrošnog materijala, poduzimanje mjera racionalizacije troškova i unapređenja poslovnih procesa
- ostvarenje poslovnog plana na dodijeljenom području - praćenje, analiza i izvještavanje o izvršenju poslovnog plana
- uspješna poslovna komunikacija i izgradnja partnerskog odnosa s klijentom
- prodaja usluga hortikulture
- administracija poslovnih procesa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS agronomski ili šumarski fakultet
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u vođenju tima
- poznavanje MS Office paketa
- aktivno korištenje engleskog ili njemačkog jezika
- obavezna vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo visoku razinu odgovornosti, uslužnost, samostalnost u radu, fleksibilnost, izražene komunikacijske sposobnosti, dobre organizacijske vještine, razvijene analitičke sposobnosti, sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka u izazovnom radnom okruženju te sposobnost za konstruktivan timski rad.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 05.05.2017. godine na e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro