Voditelj elektrotehničkih / strojarskih radova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pametna energija svojim korisnicima nudi usluge projektiranja, održavanja i izvođenja strojarskih i elektrotehničkih sustava. Osnovana je kao rezultat dugogodišnjeg angažmana matičnih kompanija M SAN grupe i KING ICT-a u kompleksnim informatičkim projektima tijekom kojih je uočena potreba cjelovitog pristupa projektu i ponudi rješenja sustava po principu „ključ u ruke“.

Ako tražite priliku za osobni i profesionalni razvoj, te želite raditi u izazovnoj okolini, prijavite se na natječaj za radna mjesta:

Voditelj elektrotehničkih / strojarskih radova (m/ž) u Zagrebu

Opis posla:

Osobe na ovim radnim mjestima bit će zadužene za vođenje, organizaciju i koordinaciju projekata elektrotehničkih/strojarskih instalacija što uključuje :

− vođenje projekata i gradilišta
− praćenje dinamike radova
− kontrolu obavljenih radova
− kontakt s dobavljačima i podizvođačima
− razradu montažnih detalja
− tehničku podrška na gradilištu
− izradu i arhiviranje tehničke dokumentacije projekta
− optimizaciju materijalnih i ljudskih resursa
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
− inženjer elektrotehnike/strojarstva
− položen stručni ispit
− prednost imaju članovi Hrvatske komore inženjera elektrotehnike/strojarstva
− spremnost za rad na terenu izvan mjesta boravka
− iskustvo na vođenju radova elektrotehničkih instalacija/hidroinstalacija i strojarskih instalacija
− iskustvo u AutoCAD-u
− poznavanje rada na računalu (MS Office)
− aktivni vozač (B kategorija)

Od vas očekujemo:
− samostalnost u obavljanju poslova, snalažljivost i proaktivni pristup poslu, sposobnost brzog učenja i spremnost na kontinuirano usavršavanje

Ako Vam sve ovo zvuči privlačno, pošaljite nam svoju prijavu (uz naznaku radnog mjesta za koje se prijavljujete), najkasnije do 21. 02. 2017. i pruža Vam se mogućnost postati dio našeg tima.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro