Voditelj cateringa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće hrvatsko multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1400 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.Adria gastro je jedan od sektora unutar ADRIA GRUPE. Specijalizirani smo za djelatnost ugostiteljstva unutar tvrtki – partnera, otvoreno ugostiteljstvo te za catering i banqueting. Naša vizija je biti vodeća uslužna kompanija u srednjoj Europi i okruženju.

AG Catering (www.catering.hr) jedna je od vodećih Catering kuća u Hrvatskoj na uzlaznoj putanji. Konstantno se razvijamo i u želji da energičnije pratimo trendove, tražimo odgovornu osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

VODITELJ CATERINGA m/ž

- samostalno vođenje catering tima, trening tima i upravljanje njihovim učinkom
- financijska i materijalna odgovornost za cijeli odjel Catering
- planiranje prihoda i troškova, te budžetiranje projekata
- izrada i provođenje marketing plana za Catering
- poznavanje robno materijalnog knjigovodstva i normativnih zakona
- poznavanje korištenja kontnog plana RDG (Račun Dobiti i Gubitka)
- odgovornost za uspješno provođenje planiranih akcija i postizanje ciljeva
- prodaja catering i banqueting usluga kako postojećim tako i novim klijentima
- održavanje odnosa s postojećim klijentima i networking u cilju pronalaska novih
- samostalno planiranje odlazaka na sajmove, seminare i usavršavanje
- praćenje trendova, Europskog i svjetskog tržišta dizajna banquetinga
- briga oko zakonitosti poslovanja tvrtke
- sudjelovanje u kvalitetnom provođenju ISO i HACCP sustava unutar tvrtke
- izrada i provođenja SOP-a za Catering
- direktno odgovoran direktoru sektora gastro
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Očekujemo osobu s dugogodišnjim iskustvom u cateringu i banquetingu s naglaskom na specifičnosti poslovanja. Idealni kandidat razumije financijsko poslovanje poduzeća i vješt je u definiranju i razumijevanju različitih oblika ugovornih odnosa, te ima izražen smisao za prodaju i marketing. Osoba koja će se najbolje uklopiti u naš tim je kreativna i na svaki izazov gleda kao na situaciju za poboljšanje poslovnih procesa. Osoba je čvrstog karaktera, vođa tima, odlučna uspjeti i snažno potiče entuzijazam suradnika i klijenata. Govori minimalno engleski jezik, posjeduje vozačku dozvolu B kategorije, aktivni je vozač te ima napredno poznavanje rada na računalu. Probni rad je 6 mjeseci a nakon toga dobiva ugovor na neodređeno vrijeme. Nudimo izazovna primanja i beneficije te mogućnost razvijanja unutar moderne tvrtke s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom. Imamo moderan pristup leadershipu i razvijanju naših menadžera.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i obavezne preporuke pošaljete do 15.11.2016. godine na e-mail adresu: [email protected]. U životopisu navesti poslovne uspjehe koje ste do sada postigli, a istima se najviše ponosite. Također navesti zbog čega mislite da ste idealan kandidat.

Radujemo se susretu i sretno!