Voditelj catering kuhinje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo 1400 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših kupaca. Kupci su svrha našeg postojanja i tako se prema njima i odnosimo.

Adria gastro je jedan od sektora unutar ADRIA GRUPE. Specijalizirani smo za djelatnost ugostiteljstva unutar tvrtki – partnera, te za catering i banqueting.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji

VODITELJ CATERING KUHINJE (m/ž)
- priprema jela za potrebe cateringa
- poznavanje suvremenih gastronomskih trendova
- osigurava visoku razinu kvalitete hrane i unapređuje način prezentacije
- kontrola provođenja nazora HACCAP sustava
- aktivno sudjeluje u procesu pripreme i kuhanju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Očekujemo profesionalnu osobu s dugogodišnjim iskustvom u vođenju catering kuhinje. Idealni kandidat je Kuhar specijalist za catering sa kreativnim idejama koje će gostima pružiti iskustvo visoke gastronomije.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 15.05.2015. godine na e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine