Vodeći analitičar u laboratoriju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Djelatnost tvrtke Sample Control je pružanje laboratorijskih usluga te usluga u ispitivanju hrane, hrane za životinje, vode za piće i mikrobiološke čistoće objekata te kontrole kakvoće i kvalitete proizvoda.

Tražimo osobu za poziciju:
Vodeći analitičar u laboratoriju (m/ž), mikrobiološki odjel - jedan izvršitelj
Posebne pogodnosti:
Nudimo pozitivno i profesionalno radno okruženje, priliku za učenje i profesionalni razvoj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- min VSS - Farmaceutsko-biokemijski fakultet, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Prirodoslovno-matematički fakultet (smjer kemija), Prehrambeno-biotehnološki fakultet ili drugi srodan studij
- min 5 godina radnog iskustva na poslovima u mikrobiološkom laboratoriju ( analitika, validacija, akreditacija metoda)
- iskustvo rada na poslovima osiguranja i kontrole kvalitete
- izvrsno poznavanje zakonodavstva iz područja prehrambene industrije
- izvrsno poznavanje rada na računalu
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- izvrsno znanje engleskog jezika

Mjesto rada: Zagreb, Blato, Karlovačka cesta 4i

Pošaljite Vaš životopis i molbu uz obveznu naznaku "Prijava za natječaj: vodeći analitičar u mikrobiološkom laboratoriju" na mail [email protected] zaključno s danom 07.11.2014.

Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina