Visual Senior (m/ž)

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska
Rok prijave:
31.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidata za poziciju:

- Cijela Hrvatska -

Glavne odgovornosti:
• briga oko vizualnog identiteta
• pozicioniranje prodajnog asortimana u skladu sa smjernicama kompanije
• briga o promidžbenim i ostalim vezanim materijalima
• odgovornost za postignute prodajne rezultate na temelju izlaganja artikala
• korištenje prostora na najbolji mogući način
• provjeravanje konkurencije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS
• Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poželjno znanje talijanskog jezika (nije uvjet)
• Spremnost na putovanja van Hrvatske
• 5 godina iskustva na sličnim poslovima
• Izražene organizacijske sposobnosti
• Predanost poslu i spremnost na izazove
• Izražena kreativnost i smisao za estetiku
• Izvrsno poznavanje MS Officea

Što nudimo?
• Izvrsna stimulativna primanja
• Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za Brzu prijavu do 11.03.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel.: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina