Visual Merchandiser (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Split
Rok prijave:
16.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali uspješan međunarodni lanac s 6 vlastitih prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House, Mohito i Tallinder), 1800 prodavaonica i 20000 zaposlenika u prodajnoj mreži trgovina i ureda u Europi i na Bliskom istoku. Godišnja prodaja uključuje 80 milijuna artikala, a prihodi od prodaje prošle godine iznosili su blizu 1,2 milijardi eura.
LPP CROATIA d.o.o. s otvorenih 17 prodavaonica 5 modnih marki u Arena centru, Westgateu, Avenue Mallu i Splitu nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.
ŽELITE LI NAM SE PRIDRUŽITI?

U brandu MOHITO tražimo više osoba za pozicije:
Mjesto rada: Zagreb i Split

Visual Merchandiser
• pozicioniranje prodajnog asortimana u skladu sa smjernicama kompanije
• izražena kreativnost i strast prema modi
• napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• izvrsno poznavanje MS Office-a (Word, Excel..)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• SSS / VŠS
• siguran i profesionalan nastup te izražena poslovna etika
• poželjno iskustvo rada u modnoj branši i maloprodaji
• želja za radom u dinamičnom okruženju i spremnost na učenje i usavršavanje

Za pozicije Store Manager/Visual Merchandiser molimo slati životopise i zamolbe isključivo na engleskom jeziku. Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Molimo pošaljite životopis i zamolbu na [email protected] najkasnije do 16.09.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro