Visual Merchandiser (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Zaprešić
Rok prijave:
05.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s 5 prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito), 1.600 trgovina i 18.000 zaposlenika u prodajnoj mreži trgovina i ureda u Srednjoj i Istočnoj Europi te u Šangaju.

Od 2001. godine smo uvršteni na Varšavsku burzu, a trenutna procjena kompanije je oko 4 milijarde eura. 2013. godine ostvarili smo ukupnu prodaju više od 70 milijuna odjevnih predmeta dostižući prihod od više od milijardu eura.
LPP CROATIA d.o.o. s nedavno otvorenim prodavaonicama svih modnih marki u Zagrebu nastavlja širenje uspješnog međunarodnog modnog lanca.

Tražimo više osoba na pozicijama:

Mjesto rada: Zagreb Arena i Zaprešić Westgate
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:

• SSS / VŠS
• siguran i profesionalan nastup te izražena poslovna etika
• poželjno iskustvo rada u modnoj branši i maloprodaji
• želja za radom u dinamičnom okruženju i spremnost na učenje i usavršavanje

Visual Merchandiser:
• pozicioniranje prodajnog asortimana u skladu sa smjernicama kompanije
• stalna briga oko vizualnog identiteta prodavaonice
• izražena kreativnost i strast prema modi
• napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• izvrsno poznavanje MS Office-a (Word, Excel..)

Molimo slati životopise isključivo na engleskom jeziku.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.
Molimo pošaljite životopis s fotografijom (poželjno) i zamolbu putem linka za prijavu najkasnije do 05.06.2015.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro