Viši stručnjak za upravljanje regulatornim informacijama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: Globalne regulatorne operacije

Opis:

Vaša glavna odgovornost bit će pružanje podrške zaposlenicima u području regulatornih poslova, kroz osiguranje rada i unapređenja sustava za upravljanje dokumentacijom te izradom i održavanjem registracijskih dosjea. Vaše odgovornosti uključivat će:
- pružanje podrške u radu te unapređenju sustava, s fokusom na sustave za upravljanje dokumentacijom (EDMS), upravljanje regulatornim podacima (RIM) te sustavima za izradu i održavanje registracijskih dosjea
- ulogu poveznice između IT-a i regulatornih timova
- upravljanje postojećim i novim projektima u Globalnim regulatornim operacijama, u grupi Upravljanja regulatornim informacijama
- pružanje korisničke podrške lokalnim i globalnim timovima vezano uz aplikacije za izradu i održavanje registracijskih dosjea i sustave za upravljanja dokumentacijom
- prepoznavanje, analizu i dokumentiranje zahtjeva korisnika
- pružanje podrške aktivnostima vezanima uz validaciju sustava
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS u području informacijske tehnologije ili prirodnih znanosti
- poželjno 3-5 godina iskustva u IT-u ili u regulatornim poslovima u farmaceutskoj kompaniji
- iskustvo u dizajniranju i mapiranju sustava i poslovnih procesa
- iskustvo u uvođenju sustava, integraciji sustava i migraciji podataka
- poželjno poznavanje regulatornih zahtjeva u farmaceutskoj industriji
- izvrsno poznavanje MS Officea i Microsoft Projecta
- razvijene organizacijske vještine, orijentacija na korisnika, proaktivni pristup te samostalnost u radu

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 22. travnja.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine