Viši stručni suradnik / bioanalitika - proteomika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIOCentar je inkubacijski centar za bio-znanosti i komercijalizaciju tehnologije, koji nudi infrastrukturu i usluge za razvoj biotehnoloških tvrtki. U sklopu programa poslovne inkubacije, BIOCentar pruža klijentima savjetodavne usluge vezane uz razvoj poslovanja i pokretanje poduzeća, te pomaže u umrežavanju s relevantnim institucijama i poslovnim subjektima. Program transfera tehnologije provodi se u vrhunski opremljenom Centralnom laboratoriju, koji nudi sve sadržaje nužne za razvoj različitih biotehnoloških procesa i proizvoda. BIOCentar također pruža podršku nacionalnim i međunarodnim znanstvenim institucijama i skupinama uključenim u provedbu inovativnih projekata iz područja bio-znanosti sa značajnim komercijalnim potencijalom.
Ukoliko se želite pridružiti našem timu i pridonjeti razvoju BIOCentra, pozivamo vas da se javite na natječaj. Nudimo poticajna primanja, dinamičnu radnu atmosferu i mogućnost trajnog usavršavanja.

Razvoj, validacija i provedba analitičkih metoda za analizu proteina tehnikama spektrometrije masa (MALDI-TOF/TOF, QQQ LC-MS/MS)
Izrada i pregledavanje laboratorijske dokumentacije
Sudjelovanje u rješavanju odstupanja i reklamacija, te provođenje korektivnih i preventivnih aktivnosti
Provođenje edukacije zaposlenika laboratorija, te vanjskih klijenata BIOCentra u sklopu programa Bioedukacija
Sudjelovanje u izradi projektne dokumentacije (EU i ostali fondovi)
Kontinuirano educiranje i profesionalno usavršavanje
Obavljanje ostalih zadataka u skladu s potrebama i stručnim znanjem, prema planu rada i nalogu neposrednog rukovoditelja
Posebne pogodnosti:
Dodatna edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
VSS (kemija, biokemija, biotehnologija ili srodna područja)
Najmanje 5 godina radnog iskustva u struci (masena spektrometrija) ili 2 godine radnog iskustva u struci za osobe koje su izradile doktorat znanosti iz područja masene spektrometrije
Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Ekspertno znanje rada na računalu

Prednosti:
Iskustvo u radu sukladno pravilima Dobre laboratorijske prakse (GLP) i Dobre proizvođačke prakse (GMP)
Poznavanje hrvatske i europske regulative za razvoj, transfer, verifikaciju, validaciju i provedbu analitičkih metoda

OBAVEZNA DOKUMENTACIJA UZ PRIJAVU:

1. Životopis
2. Dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome i/ili rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije)

Kandidati su u prijavi dužni navesti svoju email adresu, broj telefona, te radno mjesto za koje podnose prijavu. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi te priložiti presliku dokumenata kojima se dokazuju okolnosti na temelju kojih ostvaruje pravo prednosti.

Prijave kandidata s pripadajućom dokumentacijom dostavljaju se na email: [email protected] s naznakom “Prijava za radno mjesto (navesti koje).”
Rok za podnošenje prijava je do 30.7.2015.
Sve informacije o BICRO BIOCentru kandidati mogu pročitati na adresi www.biocentre.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina