Viši projektni analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- rad u Clarity PPM aplikaciji: konfiguracija, administracija, analiza procesa upravljanja projektima
- surađivanje na implementaciji procesa upravljanja projektima u alat za upravljanje projektima
- izrađivanje pokazatelja, prikupljanje podataka i izrađivanje izvještaja iz domene vođenja projekata
- izvještavanje o statusima projekata iz registra projekata
- izrađivanje i davanje prijedloga za unaprjeđenje metodologije upravljanja projektima
- pružanje aplikativne i metodološke pomoći voditeljima projekata u svim fazama projekta
- prikupljanje alokacija ljudskih resursa za rad na projektima iz portfelja, ishođenje odobrenja neposrednih rukovoditelja
- pripremanje dokumentacije i surađivanje na međuprojektnim koordinacijama s voditeljima projekata
- davanje savjeta projektnim analitičarima pri rješavanju složenijih zadataka

Vrsta posla: rad na neodređeno – probni rok 6 mjeseci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno VSS (dipl.ing. ili mag.) ekonomskog, informatičkog,računarskog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
- radno iskustvo: najmanje 3 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- napredno poznavanje rada s alatima za upravljanje projektima i alatima za upravljanje poslovnim procesima (Clarity PPM)

Osobine kandidata:
- proaktivna osoba koja u rokovima obavlja zadatke prema prioritetu
- uspješno obavlja zadatke samostalno i u timu
- uspješno odrađuje zadatke koji zahtijevaju analizu problemske situacije, modeliranje opcija i implementaciju rješenja

Poželjna specifična znanja i vještine:
- poznavanje metodologije upravljanja projektima (PMBOK)
- komunikacijske vještine / vještine rada u timu
- prezentacijske vještine (iskustvo rada s MS PPT alatom)
- analitičke vještine (iskustvo u poslovnim analizama)
- organizacijske vještine (iskustvo u organizaciji timova)

Molimo prijavite se isključivo putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine